Special heroes

17 december 2019

Kindcentrum De Meander werkt al jaren samen met Special Heroes, een stichting die zich hard maakt voor mensen met een beperking door een gezonde en actieve levensstijl te stimuleren en een zo groot en breed mogelijk aanbod in sport, cultuur, werk en gezondheid te creëren. Dit sluit volledig aan bij de visie van onze school, want door veel aandacht voor sport, beweging en bevordering gezond gedrag hebben we recentelijk het keurmerk "Gezonde School" ontvangen en mogen we ons tevens ook "Special Heroes School" noemen.  Daarnaast hebben we in samenwerking met ICO Centrum voor Kunst en Cultuur en Special Heroes het projectplan "Art Heroes, cultuurparticipatie in het special onderwijs" ontwikkeld. Dit projectplan ligt bij het Fonds voor Cultuurparticipatie Mediakunst- en erfgoededucatie ter beoordeling voor een subsidieaanvraag. Mocht het verzoek gehonoreerd worden dan kunnen onze leerlingen nog meer dan voorheen profiteren van het culturele aanbod op Kindcentrum De Meander. Vanochtend even na 11.00u heeft RTV Drenthe in een radio-interview vakleerkracht bewegingsonderwijs Cor van Alff en directeur Henk Westerhof bevraagd over het belang van sport en bewegen in het onderwijs in het algemeen en De Meander in het bijzonder. 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.